Zapisz się do newslettera:

Sposób na piękne i trwałe paznokcie

woman with black nails and bright eye make-up

Ile razy zdarzyło Ci się, że na świeżo nałożonym lakierze do paznokci już na drugi dzień (lub wręcz kilka godzin po malowaniu) pojawiał się brzydki, denerwujący odprysk? Ile razy akurat wtedy zależało Ci najbardziej, żeby Twój manicure był perfekcyjny?

Jeśli chcesz, aby takie niemiłe niespodzianki się nie zdarzały, lakier, który dotychczas sprawiał wiele problemów z utrzymaniem się na płytce dłużej cieszył Twoje oczy, a paznokcie wyglądały długo ładnie i elegancko, mamy na to sposób – manicure hybrydowy.

Jest to nowa technika manicure, która pozwala uzyskać lśniący i naprawdę trwały kolor. To idealne rozwiązanie dla wszystkich pań, które nie mają czasu na częste zaglądanie do gabinetu kosmetycznego ani spędzanie długich minut na pieczołowitym malowaniu paznokci w domu i jeszcze dłuższym czekaniu na ich wyschnięcie. Wybierając manicure hybrydowy, nie musisz czekać bez końca lub wspomagać się suszarką – wychodzisz z salonu kosmetycznego z paznokciami zupełnie suchymi.

Ten rodzaj manicure jest też wyśmienity dla kobiet, których płytka paznokcia z różnych powodów nie utrzymuje lakieru zbyt długo. Lakier przy manicure hybrydowym utwardzany jest za pomocą lampy UV – dzięki temu utrzymuje się ok. 14 dni, nie blaknie, nie odpryskuje nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych i jest odporny na zmywacz. To zatem świetny zabieg przed urlopem, wyjazdem służbowym czy każdą inną okazją, podczas której nie chcesz myśleć i martwić się stanem swoich paznokci.

Jak taki zabieg przebiega? Możesz wybrać jeden kolor lub zdecydować się na manicure typu French. Najpierw kosmetyczka przygotuje paznokcie pod malowanie tak jak w przypadku każdego innego rodzaju manicure. Następnie nałoży specjalne preparaty i lakier hybrydowy – najnowsze osiągnięcie technologi kosmetycznej – każdy z nich jest po kolei przez kilka minut utwardzany promieniami UV. Cały proces trwa około godziny. Po tym czasie na około dwa tygodnie możesz całkowicie zapomnieć o swoich paznokciach i być pewną, że zawsze wyglądają świetnie.

Dla kogo przede wszystkim?

  • zapracowanych,
  • rzadko chodzących do kosmetyczki,
  • mających trudność z utrzymaniem lakieru na płytce paznokcia,
  • chcących utrzymać efekt blasku i zdrowego paznokcia na dłużej,
  • przed wyjazdami.

Główne zalety:

  • trwały i lśniący kolor przez ok. 14 dni,
  • ochrona płytki paznokcia,
  • brak konieczności suszenia lakieru,
  • brak konieczności zmywania zmywaczem i nanoszenia ciągłych poprawek.