Zapisz się do newslettera:

Opalanie natryskowe w kabinie Magic Tan

solares_1

Prosto z USA, jedyna w Krakowie nowa generacja bezpiecznego opalania natryskowego w kabinie Magic-Tan, bez promieni UV, trwająca tylko 60 sekund, która podbija Europę Zachodnią: Szwajcarię, Holandię, Anglię, Francję i Szwecję.

W ciągu kilku ostatnich lat dziedzina opalania natryskowego staje się coraz bardziej popularna jako alternatywa opalania w solarium. Ze względu na szkodliwe promieniowanie UV wytwarzane w lampach solarium, opalanie natryskowe jest magnesem nie tylko dla osób z problemami skóry czy kobiet w ciąży, ale również dla osób mających na uwadze zdrowie swojej skóry w przyszłości.

MagicTan Corporation z siedzibą w Ohio (USA) to światowy lider w dziedzinie produkcji systemów pielęgnacyjno-opalających do zabiegów bez promieniowania UV. W czasie  swojego 7 letniego doświadczenia wyprodukowała rewolucyjne, całkowicie zautomatyzowane, zamknięte kabiny natryskowe.

W kabinie Magic-Tan zostało zainstalowane 36 dysz rozpylających mgiełkę wysokowartościowego lotionu brązującego ze składnikami pielęgnacyjnymi. Drobna mgiełka rozkłada się równomiernie na całym ciele dzięki specjalnie opracowanemu systemowi HVLP, który polega na zastosowaniu niskiego ciśnienia przy wysokiej objetości rozpylania lotionu. Takie opalanie natryskowe to rodzaj zmodyfikowanej metody Airbrush, w której pracę człowieka zastąpiła maszyna. Efekt rewolucyjny, widoczny natychmiastowo, bez brudzenia, zacieków i plam oraz bez szkodliwego promieniowania UV, co jest szczególnie ważne dla kobiet w ciąży. Złoto-brązowa opalenizna utrzymuje się na skórze do 10 dni.

Dlaczego opalanie natryskowe jest bezpieczniejsze od solarium?

Kraków obfituje w lampowe solaria, w których efekt opalenizny uzyskuje się dzięki promieniowaniu UV. Niestety najnowsze badania dowodzą o szkodliwości tej metody. Opalanie natryskowe nie tylko daje dużo szybszy efekt opalenizny, ale również jest zupełnie bezpieczne dla skóry. Aktywne składniki DHA lotionu brązują zewnętrzną warstę naskórka. DHA to kwas cukrowy, pozyskiwany z buraków, który reaguje z aminokwasami zawartymi w skórze. Wszystkie składniki lotionu wykorzystywane w opalaniu natryskowym zostały przetestowane i są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Ze względu na składniki pielęgnujące skórę zawarte w lotionie, opalanie natryskowe w kabinie Magic-Tan jest polecane nawet przez terapeutów.

Nasz system opalania natryskowego szczegółnie polecamy niezależnie od wieku osobom:

  • o jasnej karnacji,
  • ze skórą problemową,
  • mającym typ skóry nie tolerującej promieniowania UV,
  • kobietom w ciąży.

Opalenizna natryskowa uzyskana za pomocą tej nowatorskiej metody Airbrush utrzymuje się do 10 dni, w zależności od karnacji oraz od pielęgnacji skóry przed i po sesji w solarium natryskowym. Jeśli zadbamy o odpowiedni poziom nawilżenia skóry z pewnością dłużej będziemy cieszyć się piękną naturalną opalenizną. Przed każdym zabiegiem opalania natryskowego w kabinie Magic-Tan wskazany jest peeling całego ciała, aby efekt był optymalnie równomierny i długotrwały.

Instruktaż opalania natryskowego w kabinie Magic Tan

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego pokazującego efekt opalania natryskowego w kabinie Magic Tan.

Podsumowując, kabina natryskowa Magic Tan to szybka opalenizna, innowacja w metodzie Airbrush oraz pełne bezpieczeństwo co jest szczególnie ważne jeśli mamy na uwadze opalanie w ciąży.

Solarium natryskowe Magic Tan – najpiękniejsza opalenizna pod słońcem, bez słońca!