Zapisz się do newslettera:

Zabiegi pielęgnacyjne (twarz, szyja, dekolt)

zabiegi-twarzZabiegi na twarz Gernetic

 

 

 

 

 

 

 

                                        GERontologia + geNETYKA = GERNETIC

W naszym Salonie Kosmetycznym zabiegi pielęgnacyjne wykonywane na bazie produktów francuskiej firmy GERNETIC, znajdującej się w czołówce producentów kosmetyki profesjonalnej. Labolatoria firmy Gernetic od ponad 30 lat wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii oraz biologii komórkowej, specjalizując się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do twarzy i ciała stworzonych z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów. Filozofia Gernetic opiera się na całościowym postrzeganiu potrzeb człowieka i zmian zachodzących w jego organizmie. Formuła preparatów oparta na biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała. Składniki czynne obejmują: wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne. Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii. Dlatego preparaty marki Gernetic stosowane są z powszechnym już w kraju powodzeniem w szerokim zakresie kosmetyki profesjonalnej.

W naszym Salonie kosmetycznym do zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystywane są: kremy, koncentraty, ampułki, maski kremowe, maski algowe, peelingi, liotony, toniki, mleczka zawierające wysoką zawartością substancji czynnych. Zabiegi kosmetyczne są odpowiednio dobierane do każdego typu cery i jej problemów. W zależności od diagnozy skóry proponujemy Państwu:

problem skóry cel zabiegu
STARZENIE– utrata elastyczności, zmarszczki, kurze łapki celem zabiegu jest regeneracja, rewitalizacja skóry, odżywienie, wygładzenie zmarszczek. Zabieg polecany osobom z problemem skóry odwodnionej, zdemineralizowanej, przedwcześnie starzejącej się. Kierowany również dla osób po 50 roku życia
ZMIANY RUMIENIOWE celem zabiegu jest stymulacja krążenia krwi i regeneracja skóry
SKÓRA ODWODNIONA celem zabiegu jest regeneracja, rewitalizacja skóry oraz jej oczyszczenie. Zaleca się go w przypadku skóry odwodnionej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami. Kierowany również dla młodych osób
TRĄDZIK 1 Celem zabiegu jest zlikwidowanie zmian sączących się, ściągnięcie porów skóry oraz regeneracja. Zaleca się go w przypadku trądziku szczególnie ropnego bez względu na wiek
TRĄDZIK 2 Celem zabiegu jest regeneracja i rewitalizacja skóry. Zaleca się go w przypadku blizn potrądzikowych, bez zmian wysiękowych.
ŁOJOTOK, ZASKÓRNIKI, ROZSZERZONE PORY
ŚWIERZE BLIZNY
STARE BLIZNY
EGZEMA /ŁUSZCZYCA

Należy podkreślić, iż szczególnie istotną kwestią w pielęgnacji cery jest pielęgnacja domowa, używanie kosmetyków firmy Gernetic daje 100% satysfakcję.

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję kosmetyków do pielęgnacji domowej. Są one dostępne do kupienia w naszym Salonie Kosmetycznym. Każdy z Państwa przed dokonaniem wyboru odpowiedniego dla siebie kosmetyku może liczyć na otrzymanie fachowej porady kosmetycznej połączonej z listą zaleceń dot. pielęgnacji swojej cery.

Zapraszamy serdecznie do naszego Salonu Kosmetycznego na Kazimierzu :)