Double Detox Noble Health

double-detoxDouble Detox –  oczyść swój organizm i zrzuć zbędne kilogramy. Toksyny są jednym z głownych powodów, które utrudniają zrzucenie zbędnych kilogramów. Blokują prawidłową przemianę materii, co w efekcie utrudnia odchudzanie.

Double Detox dwustopniowo oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemiany materii na poziomie komórkowym i jelitowym, co sprawia, że jest niezwykle skuteczny i pomocny w walce z nadmiernymi kilogramami.
Zawiera kompleksową formułę składników mineralnych, aloesu, błonnika owsianego, wyciągu z mniszka lekarskiego, wyciągu ze skrzypu oraz chromu. Działa oczyszczająco i korzystnie wpływa na kondycję włosów, poprawiając ich strukturę i wygląd.

Doble Detox wspomaga również proces usuwania wolnych rodników i szkodliwych produktów przemiany materii oraz detoksykację przywracając równowagę flory jelitowej. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej przygotowując organizm do skutecznego odchudzania. Pomaga w zachowaniu dobrego zdrowia i samopoczucia.

Produkt jest przeznaczony dla osób z nadwagą i otyłością, zalecany jest w problemach z trawieniem, przemianą materii, zaparciami i zatrzymaniem wody w organiźmie.

Stosowanie:

Zalecane spożycie: 2 tabletki dziennie przed posiłkiem.
Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów stosować przez okres 4-6 miesięcy.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Przeciwwskazania:

Ciąża i okres karmienia, nadwrażliwość na składniki zawarte w suplemencie diety, produktu nie mogą stosować osoby chore na fenyloketonurię, cierpiące na przewlekłe stany zapalne trzustki oraz jelit. W wymienionych przypadkach należy  przed użyciem skontaktować się z lekarzem.