Przyszła mama – kompleksowa pielęgnacja dla kobiet w ciąży

Ciąża to dla kobiet niezwykle emocjonujący czas w jej życiu. Niesie ze sobą wiele zmian zarówno w psychice jak i w ciele kobiety, warto zadbać o to, aby czuć się możliwie komfortowo, dobrze przygotować swoje ciało i umysł do tak ważnego wydarzenia.

 

Cameleonia przygotowała ofertę z myślą o przyszłych mamach, której priorytetem jest zadbanie o dobrą kondycję ciała i ducha kobiet w ciąży. W czasie kiedy cały organizm nastawia się na nowe życie, zmiany jakie w nim zachodzą nie pozostają bez wpływu na naszą skórę, dlatego też zachęcamy do skorzystania z zabiegów poprawiających jędrność skóry, normalizujących jej funkcje oraz pomagających w oczyszczaniu i odświeżeniu. Naturalne składniki kosmetyków nie tylko są całkowicie bezpieczne dla mamy i jej maleństwa, ale również ożywiają naskórek, działają przeciwzapalnie i zmiękczająco.

 

Z naszej bogatej oferty relaksacyjnej każda z Pań może wybrać coś dla siebie, a oddając się w ręce specjalisty szybko poczuć odprężenie i nasycić swoje zmysły aromaterapią, której natężenie dobieramy odpowiednio do preferencji przyszłej mamy. Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp.

 

Zadbamy o każdy szczegół, by okres ciąży dzięki naszym zabiegom był jeszcze piękniejszy.

 

Proponujemy również indywidualny dobór zabiegów w zależności od potrzeb przyszłej mamy i jej upodobań. Wstąp do nas i dowiedz się wiecej!