Oferta

Depilacja woskiem

Studio urody kraków - depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Czy chcesz skutecznie i na długo pozbyć się owłosienia? Jeśli irytuje cię żmudne codzienne golenie, które również podrażnia twoją delikatną skórę to zapraszamy do salonu kosmetycznego Cameleonia. Oferujemy w nim fachową i misternie wykonywaną depilację woskiem pozwalającą cieszyć się skutkami zabiegu przez dłuższy czas. W salonie kosmetycznym Cameleonia używamy wysokiej jakości wosków, które efektywnie usuwają włoski u nasady i pozostawiają skórę gładką jak jedwab oraz wolną od niepożądanych i przykrych w odczuciu mikrouszkodzeń.

Depilacja woskiem jest metodą nietrwałego usuwania owłosienia. Jednakże przy regularnym jej stosowaniu szybko da się zaobserwować zmianę w strukturze odrastających włosków. Stają się one znacznie cieńsze, bardziej miękkie, jaśniejsze w kolorze i wolniej odrastają. W niektórych miejscach po depilacji włoski przestają odrastać.

Zabieg depilacji woskiem polega na nałożeniu warstwy ciepłego specyfiku na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie do wosku przyklejany jest pasek fizelinowy, który jest szybko i pewnie zrywany. Po zabiegu resztki wosku zmywane są oliwką, a na skórę nakładany jest preparat łagodzący.

Zalecenia przed zabiegiem depilacji woskiem:

Dzień przed zabiegiem depilacji woskiem polecamy wykonać peeling depilowanych części ciała. Dzięki temu włoski na powierzchni zostaną lepiej odkryte i łatwiej będzie je usunąć.

Zalecenia po zabiegu depilacji woskiem:

Po zabiegu depilacji woskiem należy przynajmniej przez dwa dni unikać opalania depilowanej skóry, basenu, sauny, peelingów.

Zapraszamy do salonu kosmetycznego Cameleonia. Przekonaj się o różnicy już po pierwszej wizycie! Z pewnością zobaczysz swoje ciało wypielęgnowane, odmłodzone i pełne wdzięku jak marmurowe rzeźby Michała Anioła.

Kontakt

Umów się na wizytę

Napisz do nas i umów się na wizytę już teraz!

Nasza Lokalizacja

Kącik 6, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Kontakt

tel: 733 683 833
tel: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl

O nas

Salon kosmetyczny Cameleonia

Cameleonia – kraina przemian. Nazwa odzwierciedlająca wyjątkowość naszego studia, jaką nadaje mu ciepła i przyjazna atmosfera. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo, a także doradzi w wyborze odpowiednich dla Państwa zabiegów oraz kosmetyków.

Skontaktuj się

Salon kosmetyczny Cameleonia
ul. Krakowska 35,
wejście od bramy
tel.: 733 683 833
tel.: tel.: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl