Oferta

Masaże i refleksoterapia

Studio urody kraków - masaż i refleksoterapia

Masaż i
refleksoterapia

Masaże

Jeśli czujesz chroniczne znużenie i dokucza ci przewlekły stres to znak, który daje ci przeforsowane ciało i wyczerpana nadmiarem bodźców psychika, że potrzebują solidnego odprężenia. W sytuacji ogólnego przemęczenia doskonałym środkiem na jego pozbycie się są masaże. Redukują one napięcie w mięśniach, przyśpieszają krążenie krwi i przepływ limfy, poprawiają przemianę materii, eliminują z organizmu złogi toksyn, przyczyniają się do lepszego odżywiania komórek, eliminują ból, działają rozgrzewająco, mają pozytywne skutki w wymiarze biochemicznym, przyczyniają się do wydzielania endorfin zwanych hormonami szczęścia. W sferze duchowo-emocjonalnej, wyciszają emocje, wyostrzają inteligencję i wprowadzają pogodny nastój życia.

W salonie kosmetycznym Cameleonia znajdziesz szeroką ofertę masaży. Miedzy innymi: masaż relaksacyjny, masaż klasyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż gorącymi kamieniami, ajurwedyjski relaksacyjny, masaż leczniczy.

Masaż to zdrowie. Bądź dobry dla siebie. Podaruj sobie chwilę zdrowia i otwórz się na radość życia. Zapraszamy do salonu kosmetycznego Cameleonia.

Refleksoterapia

W salonie kosmetycznym Cameleonia oferujemy zabieg refleksoterapii twarzy oraz stóp. Refleksoterapia jest wyrafinowaną sztuką przywracania zdrowia i stanu harmonii w organizmie. Refleksoterapia jest formą masażu leczniczego, podczas którego uciskane oraz stymulowane punkty i strefy odruchowe na stopach odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Refleksoterapia powoduje reakcje fizjologiczne, które pobudzają potencjał samouzdrawiania organizmu. Dokładnym naciskaniem w odpowiedni punkt da się wpłynąć na powiązany z nim organ. W ten sposób wykonuje się np. masaż serca, nerek, płuc oraz wielu innych narządów wewnętrznych. Stosowanie refleksoterapii minimalizuje między innymi ból kręgosłupa i głowy, usuwa schorzenia zatok, eliminuje bezsenność, likwiduje problemy z przemianą materii, leczy infekcje górnych dróg oddechowych.

W salonie kosmetycznym Cameleonia refleksoterapia rozpoczyna się masażem rozluźniającym. Po nim następuje główna część zabiegu, czyli praca na receptorach. Refleksoterapia kończy się masażem relaksacyjnym z olejkami. Uleczone ciało leczy także duszę. W refleksoterapii najwierniej odbija się prawda starej maksymy: „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Zapraszamy do salonu kosmetycznego Cameleonia i odkryj wszechuzdrawiające działanie refleksoterapii.

Kontakt

Umów się na wizytę

Napisz do nas i umów się na wizytę już teraz!

Nasza Lokalizacja

Kącik 6, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Kontakt

tel: 733 683 833
tel: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl

O nas

Salon kosmetyczny Cameleonia

Cameleonia – kraina przemian. Nazwa odzwierciedlająca wyjątkowość naszego studia, jaką nadaje mu ciepła i przyjazna atmosfera. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo, a także doradzi w wyborze odpowiednich dla Państwa zabiegów oraz kosmetyków.

Skontaktuj się

Salon kosmetyczny Cameleonia
ul. Krakowska 35,
wejście od bramy
tel.: 733 683 833
tel.: tel.: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl