Oferta

Przedłużanie rzęs

Studio urody kraków - przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

W salonie kosmetycznym Cameleonia wykonujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Zabieg ten  oferujemy Paniom, które bez wysiłku codziennego tuszowania chcą poprawić wygląd swoich rzęs, podkreślić atrakcyjność, urzekać wyszukanym powabem oraz poprawić swoje samopoczucie. Możemy zaspokoić Twoje potrzeby dobierając odpowiednią metodę stylizacji rzęs oraz  technikę ich modelowania, co przesądzi o walorze estetycznym końcowego rezultatu.

Do stylizacji w salonie kosmetycznym Cameleonia wykorzystywane są wysokiej jakości rzęsy. Wyróżniają je takie zalety jak: lekkość, trwałość, łatwa podatność na formowanie i podobieństwo do rzęs naturalnych. Wymienione właściwości sztucznych rzęs umożliwiają nadanie im dowolnego profilu od linii dyskretnej elegancji począwszy poprzez ekscentryczny obrys aż do spektakularnego konturu. 

W salonie kosmetycznym Cameleonia rzęsy przedłużamy metodami 1:1 i metodami objętościowymi. Czas zabiegu jest wypadkową ilości i stanu rzęs naturalnych. Zwykle zajmuje on około 2 godzin. Trwałość rzęs przedłużonych uwarunkowana jest cyklem życia rzęsy naturalnej, który na ogół przebiega od 6 do 8 tygodni. Jednakże, aby jak najdłużej cieszyć się efektem perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy uzupełniać aplikację co 3-4 tygodnie.

Zapraszamy wszystkie Panie do salonu kosmetycznego Cameleonia, a gdy się zjawią sprawimy, że będą wyglądały zjawiskowo, poczują się jak prawdziwa piękność i oczarują każdego swoimi rzęsami.

Kontakt

Umów się na wizytę

Napisz do nas i umów się na wizytę już teraz!

Nasza Lokalizacja

Kącik 6, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Kontakt

tel: 733 683 833
tel: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl

O nas

Salon kosmetyczny Cameleonia

Cameleonia – kraina przemian. Nazwa odzwierciedlająca wyjątkowość naszego studia, jaką nadaje mu ciepła i przyjazna atmosfera. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo, a także doradzi w wyborze odpowiednich dla Państwa zabiegów oraz kosmetyków.

Skontaktuj się

Salon kosmetyczny Cameleonia
ul. Krakowska 35,
wejście od bramy
tel.: 733 683 833
tel.: tel.: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl