Oferta

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Studio urody kraków - zabiegi dla koebiet w ciąży

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Okres ciąży jest czasem wyczekiwania na pojawienie się największej wartości na świecie – dziecka. Kobiety oczekujące na dziecko mogą w salonie kosmetycznym Cameleonia przygotować się do tej niezwykłej chwili  nie tylko psychicznie, lecz także  estetycznie.

Paniom w ciąży proponujemy duży komplet profesjonalnych i bezpiecznych dla niej oraz jej ciąży zabiegów z wykorzystaniem odpowiednich preparatów dopasowanych do potrzeb i rodzaju cery. Są to zabiegi oczyszczające, przeciwtrądzikowe, rozświetlające, nawilżające, regenerująco-relaksujące na twarz, szyję i dekolt. W salonie kosmetycznym Cameleonia oferujemy Paniom w ciąży również zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, masaż dłoni, manicure, pedicure  oraz masaż na opuchnięte i zmęczone stopy

W naszym salonie kosmetycznym Cameleonia szczególną uwagę zwracamy na czystość i sterylność narzędzi do wykonywania zabiegów. Każdorazowo podlegają one procesowi  dezynfekcji i sterylizacji. Daje to pewność stuprocentowej likwidacji wszelkich drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych. Bezpieczeństwo w naszym salonie kosmetycznym to podstawa. 

Podczas wykonywania zabiegów dla kobiet w ciąży wielce istotny jest sposób ułożenia ciała ciężarnej kobiety. Nigdy nie układamy jej na brzuchu, lecz tylko na plecach lub w pozycji bocznej. Przy zabiegach wyjątkowo dbamy, aby nie uciskać żył.  

Przyjdź i pozwól nam odprężyć cię oraz uczynić piękną na narodziny twojego dziecka. Tak zaznaczysz cudowność przełomowego momentu w swoim życiu i będziesz nim zachwycona. Zapraszamy.

Kontakt

Umów się na wizytę

Napisz do nas i umów się na wizytę już teraz!

Nasza Lokalizacja

Kącik 6, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Kontakt

tel: 733 683 833
tel: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl

O nas

Salon kosmetyczny Cameleonia

Cameleonia – kraina przemian. Nazwa odzwierciedlająca wyjątkowość naszego studia, jaką nadaje mu ciepła i przyjazna atmosfera. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo, a także doradzi w wyborze odpowiednich dla Państwa zabiegów oraz kosmetyków.

Skontaktuj się

Salon kosmetyczny Cameleonia
ul. Krakowska 35,
wejście od bramy
tel.: 733 683 833
tel.: tel.: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl