Oferta

Zabiegi na twarz

Studio urody kraków - Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Twarz w przeciwieństwie do reszty ciała jest zawsze odkryta i stanowi jeden z głównych składników relacji międzyludzkich.  Twarz jest dla nas własnym lustrem i nieodzownym zwierciadłem społecznym, w którym każdy może się obejrzeć. Duży wpływ na odbiór własnej lub cudzej twarzy ma jej aspekt wizualno-wrażeniowy.

Twoja twarz też jest ważna i zasługuje na najlepsze traktowanie. W salonie kosmetycznym Cameleonia oferujemy każdemu bogaty zestaw zabiegów wykorzystując do tego celu wysokiej jakości kosmetyki i umiejętności personelu. Wykonujemy czyszczenie twarzy, nawilżanie, lifting, mikrodermabrazję, peelingi chemiczne, mezoterapię.  

W swojej ofercie posiadamy także masaże twarzy takie jak: kosmetyczny, relaksacyjny, drenaż limfatyczny i kobido.  Przeprowadzone w salonie kosmetycznym Cameleonia zabiegi gwarantują poprawę tekstury skóry, jej ujędrnienie, rewitalizację, wygładzenie zmarszczek i rozluźnienie mięśni.

Jeśli chcesz okazać piękno swojej twarzy – przyjdź do nas. Zapraszamy.

Kontakt

Umów się na wizytę

Napisz do nas i umów się na wizytę już teraz!

Nasza Lokalizacja

Kącik 6, 33-332 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Kontakt

tel: 733 683 833
tel: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl

O nas

Salon kosmetyczny Cameleonia

Cameleonia – kraina przemian. Nazwa odzwierciedlająca wyjątkowość naszego studia, jaką nadaje mu ciepła i przyjazna atmosfera. Pełna zaangażowania, miła, doświadczona obsługa sprawi, że poczujecie się Państwo u nas bezpiecznie i komfortowo, a także doradzi w wyborze odpowiednich dla Państwa zabiegów oraz kosmetyków.

Skontaktuj się

Salon kosmetyczny Cameleonia
ul. Krakowska 35,
wejście od bramy
tel.: 733 683 833
tel.: tel.: 12 42 22 699
info@cameleonia.pl